Top Panel

Учасники сезону "2016 весна" (фотогалерея)

 

 

prettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphotoprettyphoto

 

Конкурс живопису

Молодша вікова категорія

Номінація: Брати наші меньші

1 мiсце
Лойленко Валерія Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Східні птахи"
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «Prizma», м. Бровари

 

1 мiсце
Кудла Емма Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Друзі"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

2 мiсце
Козлова Софія Артемівна
Назва конкурсної роботи: «Мій домашній улюбленець – Гуччі»
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

2 мiсце
Боганова Яна
Назва конкурсної роботи: «Хом`ячок»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «Prizma», м. Бровари

 

3 мiсце
Ліхіна Уляна Олегівна
Назва конкурсної роботи: "Хамелеон"
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів

 

Номінація: Вигадані світи і їх мешканці

1 мiсце
Ляшенко Мирра Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "Прогулка на єдинорозі"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

1 мiсце
Ляшенко Мирра Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "Конфетный город"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

2 мiсце
Кудла Емма Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Бабака Косточкіна"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

Номінація: Вільна тема

1 мiсце
Ляшенко Мирра Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "Прованс"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

2 мiсце
Лерой Севиль Андріївна
Назва конкурсної роботи: Волошкова фантазія
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

3 мiсце
Баран Христина
Назва конкурсної роботи: "Чарівний птах "
Керівник: Гордєєва Олена Вікторівна
Київська дитяча художня школа №7
 

3 мiсце
Швець Софія
Назва конкурсної роботи: "Загадкова квітка "
Керівник: Цикора-Ладохіна Віра Всеволодівна
Київська дитяча художня школа №7
 

3 мiсце
Бабич Марія Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Волошки"
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «Prizma», м. Бровари
 

Номінація: Ілюстрації до міфів казок і розповідей

1 мiсце
Лерой Самира Андріївна
Назва конкурсної роботи: Ілюстрація до казки «Аліса в країні див»
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг

 

Номінація: Копія роботи відомого живописця

1 мiсце
Ляшенко Мирра Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "У каждой девочки есть свой сад"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг


 

Номінація: Краса рідного краю

1 мiсце
Ляшенко Мирра Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "Рідний край"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг
 

2 мiсце
Кудла Емма Олександрівна
Назва конкурсної роботи: "Кульбаби"
Керівник: Холодняк Марина Леонідівна
Арт Студія «
Щастя - є» м. Кривий Ріг
 

3 мiсце
Твердохліб Альбіна Володимирівна
Назва конкурсної роботи: "Волошкове поле"
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «Prizma», м. Бровари

 

3 мiсце
Бабич Марія Дмитрівна
Назва конкурсної роботи: "Макове поле"
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma», м. Бровари

 

Середня вікова категорія

 

Номінація: Брати наші меньші

1 мiсце
Задорожна Катерина Ігорівна,
Назва конкурсної роботи: «Весна іде – красу несе…» Серія
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

1 мiсце
Янковськая Анна Андріївна
Назва конкурсної роботи: "Квіти для мами"
Керівник: Пігулевська Ірина Вікторівна
«Арс-студио»  Центру творчості дітей та юнацтва  м. Дніпропетровськ

 

2 мiсце
Задорожна Катерина Ігорівна,
Назва конкурсної роботи: «Весна іде – красу несе…» Серія
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

3 мiсце
Даценко Аріна Ростиславівна
Назва конкурсної роботи: "І кожна мить дарує насолоду"
Керівник: Смирнова Олена Іванівна
Студія арттеапії та тврчого развитку «HAPPY ART» м. Київ

 

Номінація: Ілюстрації до міфів казок і розповідей

1 мiсце
Придатко Марія
Назва конкурсної роботи: "Ніфертіті"
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів

 

2 мiсце
Богомаз Антоніна Ігорівна
Назва конкурсної роботи: "Сон золотих рибок"
Керівник: Смирнова Олена Іванівна
Студія арттеапії та тврчого развитку «HAPPY ART» м. Київ

 

Номінація: Копія роботи відомого живописця

1 мiсце
Якубович Марія Геннадіївна
Назва конкурсної роботи: копія картини Клода Моне - "На полі"
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma», м. Бровари

 

Номінація: Краса рідного краю

1 мiсце
Векла Віктор Вячеславович
Назва конкурсної роботи: «Квітковий сад»
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma», м. Бровари
 

2 мiсце
Дерев'янко Данило
Назва конкурсної роботи: "Зимовий птах"
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів

 

3 мiсце
Завацька Вероніка
Назва конкурсної роботи: "Весна”
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів

 

 

Старша вікова категорія

Номінація: Вільна тема

1 мiсце
Кривенко Валентина Миколаївна
Назва конкурсної роботи: "Натюрморт з квітами"
Керівник: Бойко Олеся Яківна
Київська дитяча художня школа №3
 

2 мiсце
Кокша Максим Віталієвич
Назва конкурсної роботи: Серія. «На шаленій швидкості», «Висячий бешкетник»
Київська дитяча художня школа №7

 

3 мiсце
Вишневська Валерія Юріівна
Назва конкурсної роботи: "Смугастий тигр"
Керівник: Фролова Лілія Миколаївна
Художня студія «
Prizma», м. Бровари
 

3 мiсце
Трохименко Василь Сергійович
Назва конкурсної роботи: Автопортрет
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів
 

Номінація: Моя фантазія – абстрактна композиція

1 мiсце
Трохименко Василь Сергійович
Назва конкурсної роботи: "
Cursoraveritate"
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів

 

Конкурс графіки

Молодша вікова категорія


Номінація: Брати наші меньші

1 мiсце
Шевчук Єлизавета Олександрівна
Назва конкурсної роботи: «Киця в інтер’єрі»
Керівник: Ізаак Лариса Іванівна
«Студія образотворчого мистецтва та дизайну»
Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району у м. Києві

 

1 мiсце
Ліхіна Уляна Олегівна
Назва конкурсної роботи: "Старі фотографії"
Керівник: Ібрагімова Лілія Салім’янівна
Арт-студія «Колібрі», м. Чернігів

 

Середня вікова категорія       

Номінація: Вигадані Світи і їх мешканці

 

1 мiсце
МІРОШНИК Марія Олексіївна
Назва конкурсної роботи: " Вигадані Світи і їх мешканці "
Керівник: КУЗЬМЕНКО Олексій Дмитрович
Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

 

2 мiсце
Левчук Орест
Назва конкурсної роботи: «Справжні друзі»
м. Київ

 

Номінація: Вільна тема

 

1 мiсце
Артамонов Ілля Володимирович
Назва конкурсної роботи: «Добрий ранок» - Диптих
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7
 

2 мiсце
Левчук Орест
Назва конкурсної роботи: «Олівці для моїх ідей»
м. Київ
 
 

1 мiсце
Добровольський Данило Олександрович
Назва конкурсної роботи: «Парк на Нивках»
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

Молодіжна вікова категорія: Молодіжна

1 мiсце
Мошна Яна
Назва конкурсної роботи: "Дивна птаха І",
 "Дивна птаха ІІ"
м.Київ

 

 

Конкурс скульптури

 

Вікова категорія: Середня

 

Номінація: Кругла скульптура, Вільна тема

 

1 мiсце
Яковенко Ігор Ігорович
Назва конкурсної роботи: "Ангели"
Керівник: Чабанюк Ярослав
АРТ Студія "Ліхтарик", м. Київ

 

2 мiсце
Майдан Тарас Олегович
Назва конкурсної роботи: Ємкість для напоїв «Левик»
Керівник: Соломенцева Тетяна Валеріївна
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа № 29

 

3 мiсце
Артамонов Ілля Володимирович
Назва конкурсної роботи: «Друзі бувають різними»
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7
 
 
заохочувальне
3 місце
Павленко Софія Віталіївна
Назва конкурсної роботи: «Дракон Фуцан-лун – хранитель скарбів»
Керівник: Корж Олена Анатоліївна
Київська Дитяча школа мистецтв №4
 
 
 
Номінація: рельєфи, барельєфи

 

1 мiсце
Яковенко Ігор Ігорович
Назва конкурсної роботи: "Козак Мамай"
Керівник: Чабанюк Ярослав
АРТ Студія "Ліхтарик", м. Київ
 

 

 


Конкурс декоративно-прикладного мистецтва

Номінація: Декоративний об'ємний об'єкт

Вікова категорія: Молодша

 

1 мiсце
Щербата Анна
Назва конкурсної роботи: Дерево «Персиковий цвіт»
Керівник: Стінська Анна Ярославівна
Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського р-ну м. Львова

 

Вікова категорія: Середня

 

1 мiсце
Добровольський Данило Олександрович
Назва конкурсної роботи: Із Серії: «Зустріч в Зоопарку», «Перлина Зоопарку»
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

1 мiсце
Донська Олександра
Назва конкурсної роботи: "Квіти моєї мрії "
Керівник: Цикора-Ладохіна Віра Всеволодівна
Київська дитяча художня школа №7

 

2 мiсце
Юрківська Вероніка Олегівна
Назва конкурсної роботи: Серія: «Кличе легкий вітер у подорож до неба»,
«В глибині тій квітне квітка, життя вирує, гомонить»
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

3 мiсце
Бєлік Ольга Юріївна
Назва конкурсної роботи: «Весняний настрій»
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

3 мiсце
Катеринюк Анастасія Ігорівна
Назва конкурсної роботи: «Перлина моря»
Керівник: Соколова Ганна Миколаївна
Київська дитяча художня школа №7

 

Учасники (фотогалерея):

ДО ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЯ:

Підписатися на новини:

foto91.jpg

Пошук по сайту:

Google Translate

Ukrainian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Терміновий лист до оргкомітету

Email:
Subject:
Message:
How many eyes has a typical person?